Drewniane szafy i witryny

Filtruj produkty

Szerokość

Od: Do:

Wysokość

Od: Do:

Głębokość

Od: Do:

Cena (PLN)

Od: Do:

Kolekcja

Materiał

Produkt

Sortuj według
Pokaż
3 299,99 PLN
1 999,99 PLN
3 600,00 PLN 2 450,00 PLN
3 299,99 PLN
3 299,99 PLN
2 599,99 PLN
2 200,00 PLN 1 799,99 PLN
2 499,99 PLN
3 299,99 PLN
2 399,99 PLN 1 599,99 PLN
3 599,99 PLN
4 299,99 PLN 2 999,99 PLN
3 000,00 PLN 2 599,99 PLN
2 499,99 PLN
1 600,00 PLN 1 299,99 PLN
3 600,00 PLN 2 999,99 PLN
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Drewniane witryny i szafy

Drewniane witryny i szafy znajdujące się w naszej ofercie łączą w sobie elegancki styl, reprezentujący loftowy nurt. Produkty charakteryzuje wysoka ergonomia i minimalizm, co zapewnia odpowiednią przestrzeń do wygodnego życia w domu. Meble swoją specyfiką nawiązują do przestronnych wnętrz przemysłowych – są pojemne, a ich design w prosty i estetyczny sposób dekoruje pomieszczenie. Witryny i szafy można ustawić w salonie lub sypialni – tutaj doskonale zgrają się z drewnianym łóżkiem ze skrzynią. Dzięki mistrzowsko wyprofilowanym kształtom, meble prezentują się nadzwyczaj lekko. W modelach zastosowano sporo dodatków, jak nóżki, wsporniki i ramy, które unoszą meble do góry. W ten sposób ich mocna bryła staje się wizualnie subtelniejsza. Loftowe szafy i witryny to zdecydowanie dodatki na miarę nowoczesnego wnętrza.


Szafy i witryny typu loft

Typowa szafa loft jest elegancka w sposób niewyszukany, zbudowana najczęściej z jednego surowca – litego drewna. To z reguły monumentalny produkt, który ma za zadanie pomieścić jak najwięcej rzeczy w środku. Z kolei standardowa loftowa witryna dębowa do salonu to mebel, który łączy w swojej konstrukcji dwa materiały – drewno i szkło. To typowy zabieg, w którym jeden z elementów ma ocieplać surowe wnętrze, a przeszkleniami rozjaśniać ciemną, przemysłową przestrzeń oraz wprowadzać w nią dynamikę.

Prosta geometria to wyraźna stylistyka naszych mebli. Oprócz tego, że mają maksymalnie zorganizować przestrzeń, stanowią także dekorację wnętrza. Tu króluje naturalność w postaci gładkiego surowca. Meble z litego drewna eksponują wysublimowane, ale w żaden sposób nieozdobione fronty, które najczęściej nie mają uchwytów. Środek mebli stanowią funkcjonalne półki i szuflady, aby jak najwięcej rzeczy pomieścić w środku. Fronty szaf i witryn są solidne, do ich wyrobu stosuje się mocne drewno: dąb, jesion i buk. Dąb jest unikatowym materiałem, ponieważ szlachetnieje z wiekiem – meble nabierają specyficznej głębi.


Do jakich pomieszczeń pasują loftowe szafy i witryny?

Pomimo surowego wyglądu, loftowe szafy i witryny świetnie łączą się z innymi meblami i stylami we wnętrzu. Prezentują w sobie pewną plastykę, dzięki której z ich pomocą można wykreować we wnętrzu ciekawe kompozycje. Meble przyciągają uwagę odmiennością i swobodnym charakterem. Zachowują jednak klasyczną elegancję, która zachwyca oryginalnością i pozwala na swobodne łączenie. Szafa dębowa to nie tylko mebel przeznaczony do sypialni. Uporządkuje także przestrzeń salonu, dziecięcego pokoju, będzie praktycznie wykorzystana w korytarzu. W zależności od użytych dodatków, pozwala wystylizować pomieszczenie w nowoczesnym lub luksusowym trendzie. Witryna drewniana ma dwa miejsca przeznaczenia: salon lub kuchnię. Świetnie będzie się prezentować obok dużej drewnianej szafy, wtedy segment nie będzie monotonny, ponieważ przeszklenia ożywią całą zabudowę.

Zachowanie naturalności pozwala na prezentację słojów drewna – to dekoracja, która jest jedynym ozdobnikiem mebli typu loft. Przełamuje to monochromatyczność witryn i szaf. Metal z kolei nadaje kształtom lekkości i rozświetla szkło. Takie połączenia jeszcze bardziej kreują loftowe witryny i szafy jako meble wysokiej użyteczności, które wcale nie potrzebują dużych przestrzeni.


Loftowe, drewniane witryny i szafy – jak je aranżować?


Zarówno loftotwe szafy, jak i witryny nie występują w jaskrawych, odważnych kolorach – tutaj sprawdza się klasyka, w której dominują: czernie, szarości, brązy i biele. Pozwala to na aranżację pomieszczeń stonowanych, w których dominuje spokój. Decydując się na zakup takich mebli, zyskujesz:

  • pojemne szafy i witryny,
  • niespotykanie wytrzymałe meble,
  • ponadczasowe produkty, które łatwo da się zestawiać z innymi dekoracjami i stylami,
  • otwartą przestrzeń,
  • estetyczną dekorację wnętrza,
  • meble inne niż wszystkie.