Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Kolekcja

Materiał

Produkt

Tapicerowane meble do jadalni

Sortuj według
Pokaż
Salon
650,00 PLN
Salon
450,00 PLN
Salon
475,00 PLN
Salon
2 599,99 PLN
Salon
450,00 PLN
Salon
600,00 PLN
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie
Kuchnia i jadalnia stanowią prawdziwe serce każdego domu, a tradycja wspólnych posiłków to doskonały zwyczaj panujący w naszej kulturze, dlatego nasz sklep dysponuje meblami do wyposażenia tych wnętrz, aby każda z Państwa miał możliwość urządzenia strefy dziennej w idealny dla siebie sposób.

Oferujemy Państwu drewniane lub  tapicerowane meble do jadalni, w tym: hokery, krzesła i stoły, które doskonale nadadzą się do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.

Stół dębowy do jadalni

Niewątpliwie główną częścią kuchni jest stół, przy którym mogą Państwo spędzać czas w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. W zależności od Państwa upodobań, możemy zagwarantować możliwość zakupu stołu dębowego do jadalni, stołu metalowo- drewnianego lub drewnianych ław 2 w 1. Każdy z oferowanych przez nas modeli wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują Państwu długotrwałe użytkowanie, z jednoczesnym zachowaniem gustownego wyglądu.

Kuchenne krzesła: drewniane i metalowe

W ostatnich latach zyskały na popularności tzw. otwarte salony i jadalnie, co znacząco zwiększyło zapotrzebowanie na blaty w formie wyspy, a także krzesła do kuchni hokery. Część pomieszczenia przypominająca barowe blaty spowodowała, że szukamy równie oryginalnych siedzisk, znacząco odbiegających od dotychczasowych standardów. Właśnie dlatego oferujemy Państwu drewniane i metalowe krzesła kuchenne, których solidne wykonanie i ponadczasowy design pozwolą na idealne wykończenie każdego wnętrza.