Filtruj produkty

Szerokość

Od: Do:

Wysokość

Od: Do:

Głębokość

Od: Do:

Cena (PLN)

Od: Do:

Kolekcja

Materiał

Produkt

Półki i regały

Sortuj według
Pokaż
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Półki jako ozdoba salonu


Drewniane półki to najprostsza dekoracja ścian, która pozwala na niezliczone sposoby aranżacji. Służą do ekspozycji ulubionych ozdób. Na półkach można ustawiać bibeloty i pamiątki rodzinne, zdjęcia i obrazki lub klasycznie, ulubione książki. Ciekawym pomysłem na aranżację ściany w salonie przy której stoi stół jest zawieszenie płytkiej półki, na której można przechowywać serwetnik lub oryginalne filiżanki. Warto zadbać, alby drewno, z którego wykonana jest półka korespondowało z detalami, na przykład nogami krzeseł tapicerowanych salonowych, dzięki czemu osiągnąć można spójność aranżacyjną. W salonach często korzysta się także z półek RTV, na których ustawia się dekoder lub pady do konsoli do gier. Takie dodatki nie przytłoczą pomieszczenia, a pozwolą zapanować nad akcesoriami telewizyjnymi.


Półki na książki – mała biblioteczka


Półki na książki mogą posłużyć jako mała, podręczna biblioteczka i miejsce do przechowywania ulubionych książek lub prezentowania tytułów niebanalnie wydanych. Montaż dodatkowych, kolejnych półek na ścianach pozwala na rozbudowanie kolekcji i będzie stanowił wspaniałą, niepowtarzalną dekorację wnętrza. Z kolei półki w pokoju dziennym wieszane niżej, bo na wysoki wzroku dzieci zachęcą je do sięgania po swoje ulubione bajeczki. Półkę na książki można wykorzystać nie tylko w salonie, ale także w sypialni – posłuży jako praktyczne miejsce do odkłania książki czytanej przed snem.


Niecodziennie zastosowanie półek


Osobom, którym aranżowanie przestrzeni sprawia przyjemność, z pewnością spodoba się pomysł zawieszenia półek w przedpokoju i stworzenia niecodziennego miejsca do odkładania kluczy, korespondencji i pozostałych drobnych przedmiotów po wejściu do domu. Z uwagi na niewielkie rozmiary półek, nie można ich zbytnio zabałaganić, więc da to pewność, że klucze do mieszkania czy kluczyk do samochodu nie będzie powodował nerwowego przeszukiwania całego mieszkania. Półeczki mogą posłużyć także jako miejsce dla małych roślin umieszczonych w uroczych doniczkach lub delikatnych wazonikach – będzie to prosty i tani sposób na ożywienie wnętrza.