Regał na wina Neomi 06

Kod: NE-06
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 60 cm Wys. 145.50 cm Gł. 40 cm
Neomi 06 to drewniany regał na wina z czarnym cokołem idealny do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak i klasycznym. 
Front oraz blat regału wykonane są z litego drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu zyskuje wyraźny, złocisty kolor. Boki mebla wytworzone są z laminowanej płyty dębowej, natomiast cokół stanowiący podstawę mebla wykonany jest z czarnej płyty meblowej. 

Regał wyposażony jest w dużą wnękę na górze przedzieloną półką wykonaną z płyty dębowej, dzięki czemu może służyć również jako biblioteczka. Mebel posiada również 6 otworów, w których można przechować wina lub inne butelki. Od dołu regału umiejscowione są otwierane drzwi drewniane, w których znajduje się laminowana półka. 

Mebel osiąga wysokość 145,5 cm, szerokość 60 cm oraz głębokość 40 cm.

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front i blat regału wykonane są z olejowanego drewna dębowego. Boki regału wykonane są z dębowej płyty laminowanej, natomiast cokół, który stanowi podstawę mebla wykonany jest z czarnej płyty laminowanej. Uchwyty do frontów zostały wykonane z aluminium malowanego na czarno.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145,5 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 46 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta hdf, aluminiumWymiary

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Regał na wina Neomi 06. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: