Filtruj produkty

Szerokość

Od: Do:

Wysokość

Od: Do:

Głębokość

Od: Do:

Cena (PLN)

Od: Do:

Kolekcja

Materiał

Produkt

Drewniane meble do biura

Sortuj według
Pokaż
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie
Drewno stanowi ponadczasowy materiał do wykonywania mebli, także tych znajdujących wykorzystanie w biurze:
  • biurka;
  • krzesła;
  • fotele;
  • ławy;
  • stoliki.

Drewniane meble do biura nadadzą Państwa przestrzeni szyku i elegancji, a ich trwałość okaże się doskonałym wyborem na lata. Oferujemy biurka, fotele, stoliki i ławy w stylu: klasycznym, industrialnym oraz loftowym. Posiadamy meble z kilku kolekcji, które umożliwiają stworzenie spójnych kompozycji, także w domowym zaciszu. W dobie przeważającej pracy zdalnej szczególnie polecamy tzw. regulowane pomocniki, czyli metalowo-drewniane stoliki, które spełnią funkcję podstawki do laptopa lub dodatkowych dokumentów. W przypadku standardowych rozwiązań, szczególnie polecamy ergonomiczne, drewniane biurka z regulacją wysokości oraz tradycyjne ławy 2 w 1 i 3 w 1.

Tapicerowane meble do biura

Posiadamy elementy wyposażenia kilku przodujących kolekcji, dlatego jesteśmy gotowi zaproponować Państwu różne rozwiązania projektowe. W ostatnim czasie coraz więcej naszych produktów stanowi tapicerowane meble do biura, które wykańczane są: welurem, ekoskórą lub skórą naturalną. W przypadku niektórych modeli istnieje możliwość obicia dowolnie wybranym przez Państwa materiałem. W tym celu zapraszany do kontaktu i omówienia szczegółów oraz możliwości.

Luksusowy fotel biurowy - wygodny i komfortowy

Zarówno w siedzibie firmy, jak i w domowym stanowisku pracy, warto postawić na wygodny fotel biurowy, który nie tylko zapewni Państwu komfort w trakcie wielogodzinnej pracy, ale także zadba o zdrowie i dobre samopoczucie. W naszej ofercie posiadamy także produkty dla wymagających, w tym m.in.: luksusowy fotel biurowy stworzony według najnowszych projektów i udoskonalony o oryginalne elementy. Zapewniamy, że każdy z oferowanych przez nas produktów jest połączeniem wysokiej jakości wykonania, z prostotą i elegancją.