Filtruj produkty

Szerokość

Od: Do:

Wysokość

Od: Do:

Głębokość

Od: Do:

Cena (PLN)

Od: Do:

Kolekcja

Materiał

Produkt

Łóżka metalowo drewniane oraz tapicerowane w stylu loft

Sortuj według
Pokaż
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie
Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę łóżek z kolekcji: King Loft, Falset, Napoli i Loft, wykonanych z: drewna, metalu, szkła, weluru i ekoskóry, występujących w wariancie: tapicerowanym, industrialnym oraz klasycznym. Zapewniamy szeroki wybór, w tym m.in.: łóżko tapicerowane loft, łóżko na metalowych nogach iron lub łóżko z wezgłowiem z ekoskóry.

W naszym asortymencie posiadamy także:
  • półki na książki;
  • szafki nocne;
  • komody;
  • szafy oraz witryny.
Gwarantujemy, że każdy z Państwa wybierze coś dla siebie!

Idealne do loftowej sypialni - łóżko metalowo- drewniane

Dla wielbicieli nowoczesnych industrialnych wnętrz, zapewniamy metalowo-drewniane łóżka, które doskonale łączą się z surowymi metalowymi krzesłami, będącymi doskonałym użytecznym meblem – nie tylko do jadalni. Większość naszych łóżek wykonana jest z drewna dębowego lub bukowego oraz metalowych stelaży, najczęściej występujących w kolorze czarnym.

Łóżko ze skrzynią – użyteczne i praktyczne rozwiązanie zwłaszcza dla mniejszych sypialni

Wiemy, jak cenny jest każdy metr kwadratowy znajdujący się w Państwa domach i mieszkaniach, dlatego stawiamy nie tylko na wygodę i estetyczny design wykonania prezentowanych przez nas mebli, lecz także na ich  użyteczność. Ze względu na to oferujemy Państwo łóżka ze skrzynią przeznaczone do przechowywania` pościeli, koców, czy innych przedmiotów, umożliwiających utrzymanie porządku i zachowanie wolnej przestrzeni.