Witryna drewniana z czarnymi elementami Neomi 05

Kod: NE-05
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 60 cm Wys. 190 cm Gł. 40 cm
Neomi 05 to nowoczesna witryna dębowa do salonu oraz sypialni. Mebel posiada front oraz blat wykonany z naturalnego drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu osiąga piękny, złocisty kolor. Boki witryny wytworzone są z laminowanej płyty dębowej, a cokół stanowiący podstawę mebla wykonany jest z czarnej płyty meblowej. Mebel wyposażony jest również w czarną ramkę aluminiową.

Witryna wyposażona jest w 3 drewniane półki umiejscowione w dolnej części mebla oraz 2 szklane półki znajdujące się wewnątrz szklanych drzwi witryny. Wewnąrz witryny przeznaczone jest miejsce na przechowanie książek, wybranej wystawy porcelanowej lub innych przedmiotów codziennego użytku. Witryna osiąga wysokość 190 cm, szerokość 60 cm oraz głębokość 40 cm.

Idealne połączenie czarnego koloru ze złocistym drewnem dębowym tworzy duet, który wyróżnia się oryginalnym designem. Dzięki swojej autentyczności mebel wkomponuje się w wiele stylów wnętrz.


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie

Front i blat mebla wykonany jest z drewna dębowego oraz szkła przyciemnianego. Cokół stanowiący podstawę mebla wykonany jest z czarnej płyty laminowanej, a boki witryny wytworzone są z laminowanej płyty dębowej. Uchwyty do frontu wykonane sa aluminium malowanego na czarno.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 190 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 70 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta laminowana dębowa, laminowana czarna płyta meblowa, aluminum, płyta hdfWymiary

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna drewniana z czarnymi elementami Neomi 05. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: