Dębowy regał Kongo LOFT 04 to idealne połączenie stylu nowoczesnego, minimalistycznego i loftowego. Mebel jest szeroki na 60 cm, wysoki na 142,5 cm oraz głęboki na 40 cm. Ten elegancki mebel odnajdzie się doskonale w każdym wnętrzu.
Wykonany z wysokiej jakości profilu metalowego oraz czarnego kompozytu, regał prezentuje niezwykłe połączenie nowoczesnej estetyki z industrialnym urokiem.
Drewniane fronty regału zostały wykonane z dębu, łączonego na mikrowczepy, dodając meblowi wyrafinowanego wyglądu. Wnętrze regału skrywa dwie pojemne półki, idealne do przechowywania książek, atlasów oraz innych cennych przedmiotów. Cztery wnęki, z czego trzy są otwarte, pozwalają na eleganckie wyeksponowanie ulubionych komiksów czy kolekcji.
Regał Kongo Kongo LOFT 04 został zaprojektowany z myślą o praktyczności. Zaprojektowany jest tak, aby pomieścił przedmioty o wadze do 30 kg, zapewnia wygodne przechowywanie zarówno na półkach otwartych, jak i tych zamykanych za pomocą drzwiczek. Drewniane wnęki dodają regałowi naturalnego uroku, natomiast konstrukcja metalowych nóg podkreśla industrialny charakter mebla.
Ten regał to nie tylko praktyczne rozwiązanie do przechowywania, ale także doskonały element dekoracyjny do każdego nowoczesnego wnętrza. Z różnorodnymi zastosowaniami i solidną konstrukcją, regał Kongo Kongo LOFT 04 zapewnia najwyższą jakość i styl. Dodaj ten wyjątkowy mebel do swojej przestrzeni i ciesz się jego funkcjonalnością i elegancją przez wiele lat.
Odkryj nowoczesną estetykę regału Kongo Kongo LOFT 04 i daj swojemu wnętrzu nutę industrialnego uroku. Zapewnij sobie wygodę przechowywania i stylowe miejsce na swoje ulubione przedmioty. Wybierz regał, który łączy doskonały design z funkcjonalnością.
Pielęgnacja i konserwacja
- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.
Konstrukcja
Przeznaczenie |
Salon. sypialnia |
Wymiary (wys/szer/gł) cm |
142 / 60 / 40 |
Waga z opakowaniem |
33 kg |
Materiały |
drewno dębowe, płyta laminowana imitująca drewno dębowe,czarna płyta laminowana, malowana stal , kompozyt, metal (uchwyt)
|