Regał Neomi 07 z drewnianymi drzwiami

Kod: NE-07
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 145 cm Wys. 125 cm Gł. 40 cm
Neomi 07 to szeroki regał dębowy o ciekawym, nowatorskim designie. Front oraz blat mebla wykonane są z naturalnego drewna dębowego, natomiast bok z laminowanej płyty dębowej. Cokół, który stanowi podstawę mebla wykonany jest z czarnej płyty laminowanej. 

Dodatek do mebla stanowią czarne uchwyty, które w połączeniu ze złocistym kolorem drewna dębowego tworzą idealny kontrast, który wpasuje się do wnętrz urządzonych w wielu stylach. 

Regał wyposażony jest w duże drzwi po lewej stronie od dołu oraz po prawej stronie od góry, wewnątrz których znajdują się 2 półki wykonane z płyty laminowanej. Na środku mebla umiejscowione są czarne półki o szerokości 22 cm i wysokości 28 cm. Regał posiada 2 wnęki: pierwsza umiejscowiona jest w lewym, górnym rogu i osiąga wysokość 45 cm, druga umiejscowiona jest w środkowej części prawej strony i osiąga długość 28 cm. 

Mebel osiąga wysokość 125 cm, szerokość 145 cm oraz głębokość 40 cm


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front oraz blat mebla wykonane są z olejowanego drewna dębowego. Dodatek do drewna stanowią czarne, aluminiowe uchwyty. Cokół stanowiący trzon mebla wykonany jest z czarnej płyty laminowanej.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 125 / 40
Waga z opakowaniem 80 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, czarna płyta laminowana, płyta hdf, aluminiumWymiary

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Regał Neomi 07 z drewnianymi drzwiami. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: