Mała witryna drewniana Bruno 81

Kod: BUE-81
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 60 cm Wys. 145 cm Gł. 35 cm

Szukasz miejsca na wyeksponowanie wszystkich swoich ulubionych przedmiotów? W takim razie ta witryna jest właśnie meblem dla Ciebie. Dzięki dużej szklanej wstawce w drzwiach, oferuje wspaniały widok na przedmioty znajdujące się w środku. Łatwa w pielęgnacji witryna posiada fronty wykonane z olejowanego drewna dębowego oraz szkła hartowanego. Bezuchwytowy, matowy wygląd nadaje tej szafce stylową elegancję, którą można zintegrować z wieloma stylami wyposażenia.

Korpus mebla wykonany jest z laminowanej płyty dębowej, przez co witryna jest bardzo łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu czystości. Mebel dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi odnajdzie się szczególnie we wnętrzach urządzonych na styl nowoczesny, klasyczny lub przede wszystkim rustykalny.

Witryna mierzy 60 cm szerokości, 145 cm wysokości oraz 35 cm głębokości. Wewnątrz mebla od góry umiejscowiona jest szklana półka o szerokości 56 cm, która dzieli górę na 2 przestrzenie o wysokości 39 cm i głębokości 29 cm. W dolnej części mebla umiejscowiona jest półka z płyty, która dziel mebel na 2 przestrzenie o szerokości 56 cm, wysokości 23 cm i głębokości 29 cm.
Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front mebla wykonany jest z olejowanego drewna dębowego oraz szkła hartowanego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dopasowanej pod kolor drewnianych frontów. Uchwyty w tej kolekcji frezowane są od góry w drewnie.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 60 / 35
Waga z opakowaniem 40 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta hdf, szkło hartowaneWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Mała witryna drewniana Bruno 81. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: