Dębowa szafka rtv 140 cm Bruno 41

Kod: BUE-41
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 140 cm Wys. 48 cm Gł. 35 cm
-22% 1 350,00 PLN
1 050,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 350,00 PLN

Dzięki niskiej szafce, takiej jak Burani 41, możesz wprowadzić porządek do swojego salonu. Praktyczny otwór w tylnej ściance ułatwia wprowadzenie kabli za meblem. Dzięki odchylanym drzwiom i otwartym przegródkom w szafce jest dużo miejsca do przechowywania, aby utrzymać porządek w strefie sprzętu RTV i innych elementach.

Do mebla przekonuje także drewniany, jednocześnie uniwersalny wygląd: czy to w domu klasycznym, nowoczesnym, czy w urządzonym na styl rustykalny - łatwa w pielęgnacji niska szafka rtv o wyglądzie bez uchwytów wszędzie znajdzie swoje miejsce.

Szafka pod telewizor mierzy 140 cm szerokości, 48 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.

Na środku mebla umiejscowiona jest połka, która tworzy dwie przestrzenie o szerokości 38 cm, wysokości 18 cm oraz głębokości 29 cm. Za dębowymi drzwiami znajdują się 2 przestrzenie o szerokości 47 cm, wysokości 40 cm oraz głębokości 32 cm. 


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Mebel posiada front wykonany z olejowanego drewna dębowego z certyfikatem, natomiast boki i blat szafki wykonane są z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów. Uchwyty są wyfrezowane w drewnie dębowym na froncie mebla.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 48 / 140 / 35
Waga z opakowaniem 35 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, płyta hdf, Wymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
26.10.2022
Szafka zostałą dostarczona w niecały tydzień. Wszystko było na miejscu, niczego nie brakowało, montaż zajął z żoną niecałe 2 godziny. Wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciu. Polecam!