Witryna drewniana Bruno 82

Kod: BUE-82
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 90 cm Wys. 145 cm Gł. 35 cm
  • Front wykonany jest z olejowanego litego drewna dębowego z dodatkiem szkła
  • Korpus (blat, boki oraz półki) wykonany z laminowanej płyty dopasowanej pod kolor dębowych frontów
  • Blat łatwy w utrzymaniu czystości
  • Szkło hartowane
  • W części przeszklonej w środku znajduje się półka wykonane ze szkła
  • Uchwyty frezowane w litym drewnie
  • Łatwe do samodzielnego montażu

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.
Nowa witryna drewniana Bruno 82 to piękny i funkcjonalny mebel, który będzie idealnym wyborem do salonów, jadalni oraz innych pomieszczeń domowych. Zajmuje on dużo miejsca, oferując jednocześnie wiele miejsca do przechowywania, dzięki czemu może się stać doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują sporo miejsca na swoje rzeczy. Ponadto ten piękny mebel pozwala również na prezentacje ulubionych przedmiotów dzięki szklanej wystawie, co stanowi dodatkowy atut w jego funkcjonalności.

Witryna Bruno 82 została wykonana z olejowanego drewna dębowego oraz przezroczystego szkła hartowanego, dzięki czemu mebel osiąga piękny, rustykalny styl. Materiał ten pochodzi z certyfikowanych źródeł, co gwarantuje jego jakość oraz trwałość na wiele lat. Ponadto, mebel ten bardzo łatwo jest w utrzymaniu czystości, dzięki prostej budowie wnętrza oraz korpusu (blatu oraz boków), który wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów.

W górnej części mebla za drzwiami z lewej strony znajduje się szklana półka o szerokości 47 cm, która dzieli wnętrze na 2 przestrzenie o wysokości 39 cm i głębokości 29 cm. W prawej górnej części mebla umiejscowiona jest półka z płyty o szerokości 37 cm, która dzieli wnętrze na 2 przestrzenie o wysokości 39 cm i głębokości 29 cm. W dolnej części mebla za drewnianymi drzwiami znajdują się 2 półki z płyty o szerokości 47 cm z lewej oraz 37 cm z prawej. Dzięki czemu wnętrze jest podzielone na 4 przestrzenie o wysokości 23 cm i głębokości 31 cm. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu mebel ten zostanie umieszczony, będzie on stanowić bardzo dobrą i praktyczną inwestycję. Produkt sprzedawany jest do samodzielnego montażu, co stanowi doskonałą okazję do odrobiny zabawy z układaniem mebli.


Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 90 / 35
Waga z opakowaniem 58 kg
Materiały  drewno dębowe, płyta laminowana imitująca drewno dębowe, szkłoWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna drewniana Bruno 82. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: