Witryna drewniana Bruno 82

Kod: BUE-82
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 90 cm Wys. 145 cm Gł. 35 cm

Ze względu na swoje rozmiary witryna zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Oprócz dużej ilości miejsca do przechowywania, mebel ten oferuje również przestrzeń do prezentacji ulubionych przedmiotów dzięki szklanej wystawie. Fronty mebla wykonane są z olejowanego drewna dębowego oraz przezroczystego szkła hartowanego, dzięki czemu mebel osiąga piękny, rustykalny styl. Wreszcie, ten szklany mebel zachwyca również łatwością pielęgnacji, ponieważ dzięki budowie korpusu (blat i boki), który wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów, mebel jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. 

Witryna mierzy 90 cm szerokości, 145 cm wysokości oraz 35 cm głębokości. W górnej części mebla za drzwiami z lewej strony mieści się szklana półka o szerokości 47 cm, którre dzielą wnętrze na 2 przestrzenie o wysokości 39 cm i głębokości 29 cm. W prawej górnej części mebla umiejscowiona jest półka z płyty o szerokości 37 cm, która dzieli wnętrze na 2 przestrzenie o wysokości 39 cm i głębokości 29 cm. W dolnej części mebla za drewnianymi drzwiami znajdują się 2 półki z płyty o szerokości 47 cm z lewej oraz 37 cm z prawej. Dzielą one wnętrze na 4 przestrzenie o wysokści 23 cm i głębokości 31 cm.
Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front mebla wykonany jest z olejowanego drewna dębowego oraz szkła hartowanego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dopasowanej pod kolor drewnianych frontów. Uchwyty w tej kolekcji frezowane są od góry w drewnie.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 90 / 35
Waga z opakowaniem 58 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta hdf, szkło hartowaneWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna drewniana Bruno 82. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: