Dębowa szafka rtv 160 cm Bruno 44

Kod: BUE-44
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 160 cm Wys. 48 cm Gł. 35 cm

Ta niska szafka pod telewizor utrzymuje porządek w salonie. Dzięki klasycznemu, drewnianemu wyglądowi mebel może być stosowany zarówno w klasycznych i rystykalnych wnętrzach, jak i w nowoczesnych domach. Przód szafki oraz drzwi wykonane są z olejowanego drewna dębowego, przez co mebel świetnie się prezentuje w pomieszczeniach z dostępem do naturalnego światła. Elegancji szafce dodają specjalnie frezowane uchwyty


Oprócz atrakcyjności wizualnej, szafka pod telewizor oferuje również dużo miejsca do przechowywania. Za drzwiami z frezowanymi uchwytami, w szufladach i w otwartej komorze z praktycznym przejściem na kable jest miejsce na wszystko. Szczególnym plusem mebla jest to, że dzięki korpusowi wykonanemu z laminowanej płyty dębowej, czyszczenie jest szybkie, a utrzymanie czystości bardzo proste.

Szafka pod telewizor mierzy 160 cm szerokości, 48 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.

W górnej części szafki znajduje się miejsce na sprzęt rtv, wnęka osiąga szerokość 58 cm, wysokość 18 cm oraz głębokość 32 cm. Pod miejscem na dekoder znajduje się szuflada o szerokośći 52 cm, wysokośći 11 cm oraz głębokości 28 cm. Za drewnianymi drzwiami znajdują się 2 przestrzenie o szerokośći 47 cm, wysokości 40 cm oraz głebokośći 29 cm.


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Mebel posiada front wykonany z olejowanego drewna dębowego z certyfikatem, natomiast boki i blat szafki wykonane są z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów. Uchwyty są wyfrezowane w drewnie dębowym na froncie mebla.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 48 / 160 / 35
Waga z opakowaniem 38 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, płyta hdf, Wymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Dębowa szafka rtv 160 cm Bruno 44. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: