Witryna szklano-drewniana Bruno 71

Kod: BUE-71
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 90 cm Wys. 170 cm Gł. 35 cm

Ta piękna witryna uwydatnia atmosferę mieszkania. Jej ponadczasowy design jest gustowny i można go dobrze połączyć z innymi meblami. Częściowo lite drewno pochodzące z certyfikowanego źródła zyskuje dzięki specjalnemu procesowi olejowania.

Za dębowymi drzwiami z frezowanymi od góry uchwytami przestrzeń do przechowywania można podzielić zmiennie za pomocą półek. Dla nadania osobistego charakteru, na wysokości szklanej wkładki można umieścić ulubioną wystawę. W ten sposób szklana witryna nadaje pomieszczeniu własny charakter.

Witryna jest szeroka na 90 cm, wysoka na 170 cm i głęboka na 35 cm. Od dołu za drewnianymi drzwiami mieszczą się 2 półki o szerokości 37 i 47 cm. Dzielą wtedy 4 przestrzenie o wysokości 37 cm lub wysokości 34 cm. Przestrzeń jest głęboka na 31 cm. W górnej części mebla od lewej strony umiejscowione są 2 szklane półki z obciążeniem do 4 kg, natomiast z prawej strony półki z płyty z obciążeniem do 6 kg. Przestrzenie w górnej części mają kolejno po: 37 cm wysokości, 28 cm wysokości i 37 cm wysokości/ Szerokość z prawej strony wynosi 37 cm, a z lewej strony 47 cm.
Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front mebla wykonany jest z olejowanego drewna dębowego oraz szkła hartowanego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dopasowanej pod kolor drewnianych frontów. Uchwyty w tej kolekcji frezowane są od góry w drewnie.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 170 / 90 / 35
Waga z opakowaniem 64 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta hdf, szkło hartowaneWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna szklano-drewniana Bruno 71. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: