Szeroka komoda Bruno 35

Kod: BUE-35
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 200 cm Wys. 80 cm Gł. 35 cm

Komoda Bruno 35 to uniwersalny mebel, który wkomponuje się do wielu wnętrz. Zachwyca gustownym wyglądem, który łatwo współgra z innymi meblami. Szuflady i otwarte przegródki tworzą mnóstwo miejsca do przechowywania wszelkich rzeczy codziennego użytku. Górną powierzchnię można wspaniale ozdobić ramkami na zdjęcia lub wazonami z kwiatami. Komoda dobrze wygląda w salonie, ale także uzupełnia strefę jadalną w kuchni. 

Komoda jest szeroka na 200 cm, wysoka na 80 cm oraz głęboka na 35 cm. Wysokość i szerokość otwartych półek na środku wynosi 35 cm, a głębokość 29 cm. Za drewnianymi drzwiami mieszczą się 2 półki, które tworzą łącznie 4 przestrzenie: dwie o szerokości 78,5 cm oraz wysokości 22 cm, dwie o szerokości 72 cm i wysokości 22 cm. Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front komody wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK dobranej pod kolor drewna. Szuflady i półki wewnątrz mebla wykonane są również z laminowanej płyty dębowej. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 200 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana
Waga 73  kgWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
06.11.2022
Bardzo użytkowy i funkcjonalny mebel. Polecam