Komoda drewniana Bruno 19

Kod: BUE-19
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 164 cm Wys. 80 cm Gł. 35 cm

Bruno 19 to mebel, który zachwyci Cię swoją funkcjonalnością i ponadczasowym designem. Front komody wykonany jest z certyfikowanego drewna poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu mebel jest bardzo trwały i dodatkowo zabezpieczony. Korpus mebla wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów.

Komoda jest łatwa w czyszczeniu i oferuje dużą ilość miejsca do przechowywania w wielu szufladach. Całości charakteru dodają frezowane fronty w litym drewnie, dzięki czemu mebel prezentuje się w prawdziwą elegancją.

Szerokość tej komody wynosi 164 cm, wysokość 80 cm, a głębokość 35 cm. Za drzwiami mebla znajdują się 2 półki, które dzielą wnętrze na 4 przestrzenie o szerokości 78,5 cm, wysokości 35 cm oraz głębokości 29 cm.Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front komody wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK dobranej pod kolor drewna. Szuflady i półki wewnątrz mebla wykonane są również z laminowanej płyty dębowej. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 164 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana
Waga 52  kg

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Komoda drewniana Bruno 19. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: