Niska witryna drewniano-szklana Raro 95

Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 119,00 PLN
Szer. 50 cm Wys. 125 cm Gł. 35 cm
Raro 95 to drewniana witryna, która dzięki swojej niewielkiej wysokości wpasuje się niemal do każdego wnętrza. Front mebla wykonany jest z litego drewna dębowego oraz czarnego szkła. Korpus witryny wykonany jest z dębowej płyty laminowanej. W środku witryny znajdują się półki wykonane z płyty, w których można umieścić książki lub porcelanę oraz jedna szklana półka, która utrzyma ciężar do 3 kg. Połączenie złocistego dębu z ciemnym szkłem nadaje witrynie charakteru oraz uniwersalności, przez co wkomponuje się w wiele wnętrz. Witryna wyposażona jest w czarny, aluminiowy uchwyt.

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Raro 95 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz dębowej płyty meblowej obklejanej laminatem. Front wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z płyty dębowej laminowanej. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło oraz aluminiowy uchwyt.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 125 / 50 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, szkło 
Waga 41  kgWymiary

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Niska witryna drewniano-szklana Raro 95. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: