Szafka RTV RARO 48

Kod: DRO48
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 119,00 PLN
Szer. 180 cm Wys. 55 cm Gł. 35 cm
Raro 48 to szafka pod telewizor, która idealnie wkompinuje się w każde wnętrze. Mebel wyposażony jest w drzwiczki drewniano-metalowe z obu stron oraz szeroką szufladę u dołu. Na środku została utworzona otwarta półka, która może pomieścić potrzebny sprzęt, jak dekoder, Blu-ray czy konsola. Całości charakteru dodają czarne, metalowe uchwyty, które idealnie kontrastują ze złocistym kolorem dębu. Front szafki wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na tzw. mikrowczep, natomiast korpus z płyty laminowanej imitującej drewno.Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front szafki rtv wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło. Półki bo bokach wykonane są ze szkła, natomiast środkowa półka oraz wnętrza dolnych szuflad wykonane są z płyty laminowanej.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 55 / 180 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga 54 kgWymiary

szafka RTV drewniano-szklana

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
28.11.2021
Polecam - fajny design i dobre wykonanie