Szeroka witryna Raro 83

Kod: DRO83
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 169,00 PLN
Szer. 125 cm Wys. 115 cm Gł. 35 cm
Witryna Raro 83 wykonana jest z litego drewna dębowego, ciemnego szkła oraz płyty dębowej laminowanej. Mebel stanowi idealny dodatek do salonu, sypialni lub jadalni urządzonej w wielu stylach wnętrz. Dzięki wykonaniu z drewna, witryna ma charakter uniwersalny.  Co ważne, jej drzwi wyposażone są w specjalne spowalniacze, przez co mebel nie ulega zniszczeniu pod wpływem długotrwałego użytkowania.

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front witryny wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, korpus (blat oraz boki) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK. Dodatek do drewna stanowi wysokiej jakości ciemne szkło. Półki po środku witryny oraz górne półki po bokach mebla wykonane są ze szkła, natomiast pozostałe półki wykonane są z płyty laminowanej.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 115 / 125 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga mebla 66 kgWymiary

szeroka witryna drewniano-szklana

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
09.09.2022
Polecam