Komoda RARO 20

Kod: RE-20
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 180 cm Wys. 80 cm Gł. 35 cm
RARO 20 to dębowa komoda, której front wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z wysokiej jakości płyty dębowej laminowanej. dzięki połączeniu złocistego dębu z czarnym szkłem stanowi idealne uzupełnienie niemal każdego salonu, jadalni czy sypialni. Mebel wyposażony jest w cztery drzwiczki (w tym dwa po bokach połączone z czarnym szkłem). U góry znajduje się otwarta półka, która daje dodatkową przestrzeń na przedmioty codziennego użytku.


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front komody wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło. Półki po bokach wykonane ze szkła, natomiast półki po środku mebla wykonane są z płyty laminowanej.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 180 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga mebla 59 kg

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Komoda RARO 20. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: