Witryna ZURYCH 11

Kod: ZE-11
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 140 cm Wys. 145 cm Gł. 40 cm
Niezwykle dopracowana witryna Zurych to połączenie miejsca na ekspozycję wyjątkowych pamiątek i szuflad na podręczne przedmioty. Witryna ZURYCH to propozycja dla osób ceniących nietuzinkowy design w klimatach retro. Wykonana jest z drewna dębowego oraz szkła hartowanego. Boki i blat tej witryny wykonane są z laminowanej płyty dębowej, dopasowanej pod kolo drewnianych frontów.
W dolnej części mebla umiejscowione są szuflady, w których można przechować mnóstwo przedmiotów. Za szklanymi drzwiami mieszcza się półki szklane, w których można przechowywać kolekcję porcelany. Na środku mebla umiejscowione są półk wykonane z dębowej płyty laminowanej.
Piękny łagodny rysunek drewna dębowego oraz szeroki wybór dostępnych wykończeń sprawiają że mebel świetnie odnjaduje się w każdym pomieszczeniu, szczególnie w tym urządzonym na styl klasyczny lub nowoczesny.

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Niezwykle dopracowana komoda ZURYCH . Witryna ta to połączenie miejsca na ekspozycję wyjątkowych pamiątek i szuflad na podręczne przedmioty. Każda szuflada wykończona w subtelny sposób doskonale komponuje się z frontową fasadą i wyróżnia się minimalistycznym metalowym uchwytem. Piękny łagodny rysunek drewna dębowego oraz szeroki wybór dostępnych wykończeń sprawiają że mebel świetnie odnjaduje się w każdym pomieszczeniu.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 140 / 40
Waga z opakowaniem 41 kg 25 kg 46 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf i szkło.Wymiary

witryna dębowa

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna ZURYCH 11. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: