Witryna ZURYCH 75

Kod: ZE-75
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 60 cm Wys. 190 cm Gł. 40 cm

Wąska, wysoka witryna dębowa z szybą hartowaną i designerkim, czarnym uchwytem. Wyjątkowo wąski rozmiar pozwala na umieszczenie te jwitryny Zurych 75 nawet w najmniejszych przestrzeniach. Jednocześnie jest ona na tyle pojemna, by umieścić w niej pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory.

Front mebla wykonany jest z olejowanego drewna dębowego oraz szkła hartowanego, natomiast korpus wytworzony jest z dębowej płyty laminowanej dopasowanej pod kolor drewna.
Dolna część witryny wposażona jest szuflady, w których można przechować wiele przedmiotów. Górna część mebla pełni funkcję reprezentatywną, gdyż za drewniano-szklanymi drzwiami umiejscowione są 2 szklane półki, które służą do przechowania ulubionej wystawy porcelany lub szkła.

 

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Wąska, wysoka witryna z szybą i designerkim uchwytem. Wyjątkowo wąski rozmiar pozwala na umieszczenie naszej witryny nawet w najmniejszych przestrzeniach. Jednocześnie jest ona na tyle pojemna by umiejścić w niej pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 190/ 60,2 / 40
Waga z opakowaniem 62 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, aluminium, płyta hdfWymiary

wąska witryna dębowa krotoszyn

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna ZURYCH 75. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: