Szafka rtv pod telewizor ZURYCH 43

Kod: ZE-43
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 2 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 180 cm Wys. 57 cm Gł. 40 cm
Szafka rtv pod telewizor ZURYCH 43. Szeroka, pojemna wykonana z drewna dębowego. Posiadająca dostatecznie dużo miejsca  na kolekcję gier, książek i dopasowaną przestrzeń na dekoder oraz konsole. Ta nowoczesna szafka pod telewizor charakteryzuje się przepięknym, złotym odcieniem drewna dębowego na frontach, natomiast po bokach oraz na blacie umiejscowiona jest dębowa płyta laminowana dopasowana kolorem pod drewno dębowe. 

Klasyczny materiał jakim jest dąb wkomponuje się w większość salonów. Szafka rtv Zurych odnajdzie się we wnętrzach w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Wraz z witryną dębową Zurych 75  zapełni przestrzeń na tle białych ścian.
Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front szafki rtv wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus (boki + blat mebla) wykonany jest z laminowanej płyty imitującej drewno dębowe. Dodatek do dębowych frontów stanowią srebrne, aliminiowe uchwyty. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 57,5 / 180 / 40
Waga z opakowaniem 55 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana. Pozostałe elementy to aluminium i płyta hdf.Wymiary

rtv 180 cm

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
29.08.2022
polecam, fajny design i przepiękne drewno