Niska witryna drewniana Neomi 02

Kod: NE-02
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 100 cm Wys. 100.50 cm Gł. 40 cm
Neomi 02 to drewniana witryna, która dzięki swojemu nowoczesnemu designowi wkomponuje się idealnie w wiele sypialni, jadalni oraz salonów urządzonych w wielu stylach. Zarówno blat, jak i front mebla wykonane są z naturalnego drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu mebel zyskuje przepiękny, złocisty kolor. Całości charakteru dodaje czarny cokół stanowiący podstawę witryny, który wraz z czarnymi uchwytami tworzy idealny kontrast do przepięknego, złocistego drewna dębowego. Witryna wyposażona jest w 2 szklane półki umiejscowione po lewej stronie za szklanymi drzwiami. Z prawej strony mieści się część praktyczna, gdzie za dębowymi drzwiami umiejscowiona jest jedna duża półka, w której można przechować wiele przedmiotów. 


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie

Blat, nogi oraz front mebla wykonane są z olejowanego drewna dębowego. Boki oraz półki wykonane są z laminonej płyty dębowej. Uchwyty umieszczone na frontach wykonane są z aluminium barwionego na czarno. Czarny cokół mebla wykonany jest z płyty laminowanej

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 100,5 / 100 / 40
Waga z opakowaniem 45 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta HDF, aluminiumWymiary

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Niska witryna drewniana Neomi 02. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: