Komoda z drewna dębowego NAPOLI 15

Kod: NE-15
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 184 cm Wys. 95 cm Gł. 40 cm

Komoda to mebel uniwersalny który komponuje się w aranżacji każdego pomieszczenia. Komoda Napoli 15 wykonana z drewna dębowego to elegancka, pojemna, minimalistyczna komoda idealna do nowoczesnych pomieszczeń. Komoda z 2 szuladami i 4 szafkami pomieści niezbędne przedmioty, a srebrne uchwyty dopełniają jej elegancji. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy ponadczasowy szyk. 

Front oraz blat komody wykonane są z olejowanego drewna dębowego, boki mebla wykonane są z dopasowanej specjalnie płyty laminowanej imitującej drewno dębowe. Nogi komody zrobione są z litego drewna dębowego. 


Proponujemy nowoczesne komody dębowe wykonane z drewna dębowego. Dostępne w Naszym sklepie komody dębowe to idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front oraz blat komody wykonany jest z drewna dębowego, dodatkowo poddanego procesowi olejowania. Boki mebla wykonane są z płyty laminowanej imitującej drewno dębowe, a nogi z drewna dębowego. Uchwyty do komody wykonane są z jasnego, srebrnego aluminium.


Pielęgnacja i konserwacja

- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 95 / 184 / 40
Waga  74 kg
Materiały Drewno dębowa, dębowa płyta obklejana, Wymiary

Komoda dębowa 190 cm

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Komoda z drewna dębowego NAPOLI 15. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: