Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41

Kod: NE-41
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 21 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 140 cm Wys. 56 cm Gł. 40 cm
Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41 o charakterystycznym, masywnym wyglądzie. Front oraz blat komody wykonane są z olejowanego drewna dębowego. Ta klasyczna szafka rtv posiada dwie szuflady oraz przestrzeń na sprzęt elektroniczny. Minimalistyczna forma w nowczesnym wydaniu. Szafka Napoli 41 to mebel, który cechuje smukła forma, użyteczność i łatwność aranżacji. Połączenie jasnych kolorów ścian z drewnem dębowym za każdym razem wywoła ekscytacje na twarzach domowników i gości. Zaprojektowana z myślą o potrzebach posiadania schowków i wygody w codzienym użytkowaniu, odpoczynku i zabawy z najbliższymi.

Wpasuje się idealnie z Witryną NAPOLI 30Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41. Front oraz blat mebla wykonane są z drewna dębowego, boki z płyty dębowej obklejanej, a uchwyty w komodzie wykonane są ze srebrnego aluminium.

Posiadająca dwie szuflady oraz przestrzeń na sprzęt elektroniczny. Pojemna szafka RTV pozwala pomieścić wszystkie potrzebne sprzęty, wyprowadzając ich kable przez specjalny otwór wykonany w plecach mebla.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 56 / 140 / 40
Waga z opakowaniem 45 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta HDF, aluminiumWymiary

szafka rtv z dwoma półkami max 140cm

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię