Stolik metalowo-drewniany 80/80

Kod: KG08
Dębowo - metalowy stolik do salonu. Połączyliśmy dwa trwałe elementy. Drewno dębowe i czarny metal. Kontrast tych elementów tworzy niepowtarzalny efekt w minimalistycznych wnętrzach.
1 200,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie

Dębowo - metalowy stolik do salonu. Połączyliśmy dwa trwałe elementy. Drewno dębowe i czarny metal. Kontrast tych elementów tworzy niepowtarzalny efekt w minimalistycznych wnętrzach.  

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 43 / 80 / 80
Waga z opakowaniem 30 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to wsporniki metalowe
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 15 / 82 / 82Wymiary

ława do biura 80 na 80 cm drewniana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Stolik metalowo-drewniany 80/80. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.