Biurka

Filtruj produkty

Szerokość

Od: Do:

Wysokość

Od: Do:

Głębokość

Od: Do:

Cena (PLN)

Od: Do:

Materiał

Produkt

Sortuj według
Pokaż
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Funkcjonalne i designerskie – jak wybrać biurko idealne?

Biurko zapewnia wygodną pracę przy komputerze, dlatego powinno być nie tylko ładne – ale przede wszystkim praktyczne. Warto zadbać o optymalną pozycję pracy przy biurku, dobierając do niego wygodny fotel biurowy, który odciąży kręgosłup. Jeśli metraż mieszkania lub układ domu na to pozwala, najlepiej jest ustawić biurko w pokoju do pracy – dzięki temu można zachować wyraźny podział pomieszczeń. Czasami jednak domowe biuro zlokalizowane jest w salonie lub sypialni i należy wtedy tak zaaranżować kącik do pracy, by współgrał z pozostałymi meblami w pomieszczeniu. Osobom, które dobrze czują się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym dobrym rozwiązaniem wyda się zakup biurka w stylu nawiązującym do metalowo-drewnianego stolika kawowego.


Biurko z regulowanym blatem

Biuro z elektryczną regulacją wysokości i dębowym blatem zostało zaprojektowane dla osób, które długo pracują przy komputerze lub jeśli kilka osób korzysta z jednego stanowiska pracy. Dzięki możliwości zapisania kilku wysokości, zmiana wysokości blatu nie stanowi problemu. Nowoczesna technologia regulacji biurka doskonale współgra z klasycznym dębowym blatem, co pozwala na zaaranżowanie domowego biura w różnych stylach. Można do niego dobrać popularne krzesła biurowe obrotowe, tapicerowane fotele lub wysoki taboret do pracy w pozycji stojącej.


Jak wybrać najlepsze biurko?

Wybierając biurko, należy dopasować je do własnych potrzeb. Osoby, które pracują przy komputerze, docenią organizery i przegródki, które ułatwiają utrzymanie porządku. Ważne jest także miejsce na przedłużacz od komputera – czasami wystarczy drobny detal w bocznej części biurka – na przykład w postaci haczyka, by nie obawiać się zaplątania kabli wokół nóg krzesła. Przydatna będzie także szuflada pod biurkiem, która pozwoli na archiwizację dokumentów. Dobrze jest zadbać także o o organizację pozostałych sprzętów biurowych – na przykład drukarki czy skanera. Ustawiając je na meblach w podobnych aranżacjach, wprowadza się do pomieszczenia zgrabną kompozycję. Z kolei osoby wykonujące precyzyjną pracę ręczną – na przykład wykonujące zawody artystyczne i rzemieślnicze docenią gładki, ale wyjątkowo szeroki blat, pozwalający na wygodne rozłożenie narzędzi do pracy.