Półka na książki NAPOLI 26

Kod: MDNI26
Półka na książki do salonu. Minimalistyczna, asymetryczna, półka nadająca wnętrzu dodatkowego uroku. W połączeniu z nietuzinkowymi książkami potrafi zmienić większość monotonnych pomieszczeń.
299,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Półka na książki do salonu. Minimalistyczna, asymetryczna, półka nadająca wnętrzu dodatkowego uroku. W połączeniu z nietuzinkowymi książkami potrafi zmienić większość monotonnych pomieszczeń.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 18 / 140 / 17
Waga z opakowaniem 4 kg
Materiały Podstawowy materiał to melamina.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 142 / 22 / 21Wymiary

minimalistyczna półka na książki

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Półka na książki NAPOLI 26. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: