Wysoka witryna Raro 90

Kod: DRO90
Raro 90 - wysoka witryna do salonu lub sypialni. Mebel wykonany jest z litego drewna dębowego, czarnego szkła oraz płyty meblowej oklejanej obłogą dębową. W środku witryny znajdują się szklane półki, w których można umieścić książki lub porcelanę. Połączenie złocistego dębu z ciemnym szkłem nadaje witrynie charakteru oraz uniwersalności, przez co wkomponuje się w wiele wnętrz.
1 650,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Raro 90 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty meblowej obklejanej dębową obłogą. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 180 / 50 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, szkło 
Waga 41  kgWymiary

witryna słupek do salonu

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Wysoka witryna Raro 90. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: