Witryna ZURYCH 75

Kod: MDZH75
Wąska, wysoka witryna z szybą i designerkim uchwytem. Wyjątkowo wąski rozmiar pozwala na umieszczenie naszej witryny nawet w najmniejszych przestrzeniach. Jednocześnie jest ona na tyle pojemna by umiejścić w niej pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory. W połączeniu z szafką rtv ZURYCH 43 nada każdemu pomieszczeniu luksusu i naturalnego charakteru.
1 299,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Wąska, wysoka witryna z szybą i designerkim uchwytem. Wyjątkowo wąski rozmiar pozwala na umieszczenie naszej witryny nawet w najmniejszych przestrzeniach. Jednocześnie jest ona na tyle pojemna by umiejścić w niej pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 190/ 60,2 / 40
Waga z opakowaniem 44 kg 18 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie 2 szt. (wys/szer/gł) cm 196/42/10   119/44/10Wymiary

wąska witryna dębowa krotoszyn

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna ZURYCH 75. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: