Witryna ZURYCH 11

Kod: MDZH11
Niezwykle dopracowana komoda ZURYCH . Witryna ta to połączenie miejsca na ekspozycję wyjątkowych pamiątek i szuflad na podręczne przedmioty. Witryna ZURYCH to propozycja dla osób ceniących nietuzinkowy design w klimatach retro. Wykonana jest zdrewna debowego. Piękny łagodny rysunek drewna dębowego oraz szeroki wybór dostępnych wykończeń sprawiają że mebel świetnie odnjaduje się w każdym pomieszczeniu.
2 200,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Niezwykle dopracowana komoda ZURYCH . Witryna ta to połączenie miejsca na ekspozycję wyjątkowych pamiątek i szuflad na podręczne przedmioty. Każda szuflada wykończona w subtelny sposób doskonale komponuje się z frontową fasadą i wyróżnia się minimalistycznym metalowym uchwytem. Piękny łagodny rysunek drewna dębowego oraz szeroki wybór dostępnych wykończeń sprawiają że mebel świetnie odnjaduje się w każdym pomieszczeniu.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 140 / 40
Waga z opakowaniem 41 kg 25 kg 46 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf i szkło.
Opakowanie 3 szt. (wys/szer/gł) cm 151/42/10   144/42/11   97/44/23Wymiary

witryna dębowa

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna ZURYCH 11. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: