Witryna TROMSØ 73

Kod: MDTO73
Jednym z najpiękniejszych elementów jaki można wykorzystać w urządzaniu domu,mieszkania jest oszklona wąska witryna . Stworzona do przechowywania przedmiotów bliskich naszemu sercu. pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory. Szafa TROMSO jest częścią kolekcji składającej się z kilku mebli. Można je dowolnie aranżować – skomponować harmonijną kolekcję lub zdecydować się na niepowtarzalny wystrój wnętrza.
1 100,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Wąska, wysoka witryna z szybą. Wyjątkowo wąski rozmiar pozwala na umieszczenie naszej witryny nawet w najmniejszych przestrzeniach. Jednocześnie jest ona na tyle pojemna by umiejścić w niej pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 180 / 50 / 42
Waga z opakowaniem 33 kg 17 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 187/50/9   108/48/14Wymiary

Wąska i wysoka witryna dębowa

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna TROMSØ 73. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: