Witryna TROMSØ 11

Kod: MDTO11
2 650,00 PLN
Duża pojemna witryna do salonu Tromso 11. Można ją podzielić na dwie strefy - dekoracyjną, umożliwiającą skupienie uwagi osób w otoczeniu np. na zdjęcia rodzinne, pamiątki z wakacji. Użytkowa cześć znajdująca się poniżej spokojnie pomieści najpotrzebniesze przedmioty. Witryna TROMSØ 11 idealnie nadaje się do salonu oraz pokoju dziennego. Front oprócz szkła hartowanego, wykonany jest również z olejowanego drewna dębowego.


Czas realizacji: 2-4 tygodni
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Front witryny wykonany jest z drewna dębowego olejowanego oraz szkła hartowanego, natomiast korpus (blat oraz boki) wykonane są z dębowej płyty laminowanej. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 130 / 42
Waga z opakowaniem 89 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, aluminium, płyta hdgWymiary

Klasyczna debowa witryna do 145 cm wysokości

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna TROMSØ 11. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: