Witryna TROMSØ 11

Kod: MDTO11
Duża pojemna witryna do salonu. Można ją podzielić na dwie strefy. Dekoracyjną umożliwiającą skupienie uwagi osób w otoczeniu np. na zdjęcia rodzinne, pamiątki z wakacji. Użytkowa cześć znajdująca się poniżej spokojnie pomieści napotrzebniesze dla Państwa przedmioty. Witryna TROMSØ idealnie nadaje się do salonu oraz pokoju dziennego. Oprócz frontu przeszklonego posiada front pełny.
2 550,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Duża pojemna witryna do salonu. Można ją podzielić na dwie strefy. Dekoracyjną umożliwiającą skupienie uwagi osób w otoczeniu np. na zdjęcia rodzinne, pamiątki z wakacji. Użytkowa cześć znajdująca się poniżej spokojnie pomieści napotrzebniesze dla Państwa przedmioty.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 130 / 42
Waga z opakowaniem 35 kg 26 kg 30 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 150/47/10   145/47/10   77/47/23Wymiary

Klasyczna debowa witryna do 145 cm wysokości

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna TROMSØ 11. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.