Witryna Raro 82

Kod: DRO82
Witryna Raro 82 to połączenie złocistego dębu z czarnym szkłem stanowiące idealny dodatek do wielu wnętrz. Mebel wykonany jest z litego drewna dębowego, ciemnego szkła oraz płyty meblowej obklejanej obłogą dębową. Całości elegancji dodają czarne, metalowe uchwyty.
1 650,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Witryna Raro 82 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty meblowej obklejanej dębową obłogą. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 115 / 85 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, szkło 
Waga 45  kgWymiary

 witrynka drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna Raro 82. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: