Witryna RARO 81

Kod: DRO81
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 185,00 PLN
2 450,00 PLN
Drewniana witryna wykonana z litego drewna dębowego z charakterystycznie uwidoczniającymi słojami. Ta dębowa witryna świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni lub kuchni. Witryna Raro 81 wyposażona jest w trzy zamykane szuflady, trzy drzwiczki drewniane oraz dwa szklano-drewniane, dzięki czemu w witrynie można pomieścić wiele przedmiotów. Uchwyty witryny wykonane są z czarnego metalu, który tworzy idealny kontrast z ciepłym, złocistym odcieniem drewna dębowego, nadając wnętrzu subtelności oraz charakteru. Fronty witryny wykonane są z przyciemnianego szkła oraz naturalnego, litego drewna dębowego. Korpus mebla wykony jest z dębowej płyty obklejanej.


Informacje o produkcie


Front witryny  wykonany jest z olejowanego drewna dębowego oraz przyciemnianego szkła hartowanego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło. Boczne półki wykonane są ze szkła, natomiast środkowe półki oraz wnętrza szuflad wykonane są z płyty laminowanej.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 115 / 125 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga mebla 84  kgWymiary

komoda drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna RARO 81. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: