Witryna RARO 81

Kod: DRO81
Witryna Raro 81 wykonana jest z litego drewna dębowego oraz ciemnego szkła, które razem połączone dodają witrynie charakteru oraz elegancji. Mebel świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni lub kuchni. Raro 81 wyposażona jest w pięć zamykanych szuflad, dwa drzwiczki drewniane oraz dwa szklano-drewniane, dzięki czemu w witrynie można pomieścić wiele przedmiotów.
2 350,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Witryna Raro 81 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty meblowej obklejanej dębową obłogą. Dodatek do drewna stanowi wysokiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 115 / 125 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga mebla 84  kgWymiary

komoda drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna RARO 81. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: