Witryna NAPOLI 76

Kod: MDNI76
Wąska szafa z możliwością wyeksponowania pamiątek, nagród czy zdjęć rodzinnych. Wykonana z drewna dębowego pięknie prezentuje się na tle gładkich jednolitych ścian. Wkomponuje się idealnie z Witryną NAPOLI 80
1 850,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie

Wąska szafa z możliwością wyeksponowania pamiątek, nagród czy zdjęć rodzinnych. Wykonana z drewna dębowego pięknie prezentuje się na tle gładkich jednolitych ścian.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 190 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 42 kg  28 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie 2 szt. (wys/szer/gł) cm 197/47/10   116/50/10Wymiary

Witryna wąska i wysoka

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna NAPOLI 76. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: