Witryna FALSET 70

Kod: MDFT70
2 999,99 PLN
Niezwykle dopracowana komoda FALSET. Witryna ta to połączenie miejsca na ekspozycję wyjątkowych pamiątek i szuflad na podręczne przedmioty.Czas oczekiwania: 3-6 tygodni
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Front witryny wykonany jest z drewna dębowego oraz przezroczystego szkła hartowanego, korpus mebla wytworzony jest z laminowanej płyty dębowej. Uchywty do mebla wykonane są ze srebrnego aluminium.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 184,5 / 111 / 40
Waga z opakowaniem 38 kg  36 kg  45 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta laminowana, szkło hartowane, aluminiumWymiary

Witryna 130 cm wysoka

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna FALSET 70. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: