Witryna dębowa ZURYCH 81

Kod: MDZH81
Komoda dębowa ZURYCH 81. Komoda minimalistyczna wykonana z drewna dębowego. Naturalne drewno idealnie komponuje się z jasnymi ścianami w salonie. Podzielona na dwie przestrzenie mające odmienne zastosowanie. Przestrzeń otwarta służy za cześć dekoracyjną, w której mozna umieścić np 6 wyjątkowych win z 6 rejonów świata. Przestrzeń zamknięta umożliwią przechodznie nie wymagających uwagi gościu rzeczy podręcznych.
1 399,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145/ 60,2 / 40
Waga z opakowaniem 36 kg  13 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie 2 szt. (wys/szer/gł) cm 151/44/10   64/44/12Wymiary

dębowa szafka na wina

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna dębowa ZURYCH 81. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.