Witryna dębowa King LOFT 06

Kod: KG06

Witryna z serii King Loft to mebel, który dzięki swojemu designowi odnajdzie się idealnie w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz loftowym. 

Front witryny wykonany jest z olejowanego drewna dębowego o złocistym kolorze oraz z przyciemnianej szyby ze szkła, natomiast korpus mebla wykonany jest z laminowanej płyty dębowej. Dodatek do drewna stanowią metalowe uchwyty, które tworzą idealny kontrast.

Witryna wyposażona jest w 3 drewniane szuflady o wysokości 27 cm oraz ramkę szklano-drewnianą, za którą znajdują się 2 szklane półki, w których przechowuje się porcelanę, szkło lub książki. Mebel osiąga szerokość 60 cm, wysokość 203 cm oraz głębokość 40 cm.


Czas realizacji: 2-8 dni roboczych

2 550,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus (boki i blaty) wykonany z laminowanej płyty dębowej Oak 5527
  • Profil wykonany z czarnej stali i czarnego konflomeratu
  • Szyba wykonana jest z przyciemnianego szkła 


Front witryny robiony jest z litego drewna dębowego, co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych mebli. 


Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 203 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 63 kg
Materiały Lite drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, metal + konglomerat, laminowana płyta czarna

Wymiary

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Witryna dębowa King LOFT 06. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: