Wąska witryna RARO 80

Kod: DRO80
Raro 80 to wąska witryna dębowo-szklana stanowiące idealne rozwiązanie do salonu lub sypialni. Mebel wykonany jest z litego drewna dębowego oraz ciemnego szkła, które razem połączone dodają witrynie charakteru oraz elegancji. Raro 80 wyposażona jest w drewniane drzwi, natomiast wewnątrz znajdują się szklane półki, w których można przechować porcelanę, książki lub inne przedmioty.

Czas realizacji: 3-10 dni
1 675,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Witryna Raro 80 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty dębowej laminowanej. Dodatek do drewna stanowi wysokiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 125 / 90 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga mebla 46  kgWymiary

 mała witryna drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Wąska witryna RARO 80. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: