Wąska komoda RARO 05

Kod: DRO05
Raro 05 to wąska komoda wykonana z litego drewna dębowego. Mebel wyposażony jest w drewniane drzwiczki, natomiast w środku znajduje się szklana półka, w której można schować porcelanę oraz inne przedmioty. U góry znajduje się otwarta półka, która daje dodatkową przestrzeń na przedmioty codziennego użytku. Front komody wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z płyty dębowej laminowanej.


Czas realizacji: 3-10 dni 
999,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda Raro 05 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz dębowej płyty obklejanej laminatem. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 115 / 85 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga 31  kgWymiary

 mała komoda drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Wąska komoda RARO 05. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: