Szeroka witryna Raro 83

Kod: DRO83
Witryna Raro 83 wykonana jest z litego drewna dębowego, ciemnego szkła oraz płyty meblowej obklejanej obłogą dębową. Mebel stanowi idealny dodatek do salonu, sypialni lub jadalni urządzonej w wielu stylach wnętrz. Dzięki wykonaniu z drewna, witryna ma charakter uniwersalny.  Co ważne, jej drzwi wyposażone są w specjalne spowalniacze, przez co mebel nie ulega zniszczeniu pod wpływem długotrwałego użytkowania.
1 950,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Witryna Raro 83 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty meblowej obklejanej dębową obłogą. Dodatek do drewna stanowi wysokiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 115 / 125 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga mebla 66 kgWymiary

szeroka witryna drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szeroka witryna Raro 83. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: