Szeroka komoda RARO 18

Kod: DRO18
Raro 18 to szeroka komoda będąca połączeniem solidności z użytecznością. Trzy duże szuflady oraz drewniane drzwi wraz ze szklaną półka sprawiają, że mebel staje się praktyczny. U góry znajduje się otwarta półka, która daje dodatkową przestrzeń na przedmioty codziennego użytku. Całości charakteru dodają czarne, metalowe uchyty, które idealnie kontrastują ze złocistym kolorem dębu. Front komody wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z płyty dębowej laminowanej.

Czas realizacji: 3-10 dni
2 150,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda Raro 18 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty dębowej obklejanej laminatem. Dodatek do drewna stanowi  wyoskiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 180 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga 68,5 kgWymiary

Szeroka komoda drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szeroka komoda RARO 18. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: