Szafka wisząca TROMSØ 03

Kod: MDTO03
950,00 PLN
Wisząca szafka z szybą hartowaną Tromso 03. Pojemna i nietuzinkowa, razem ze szklanymi półkami pełni funkcję nie tylko użytkową, ale i dekoracyjną. Idealna jako szczególne miejsce na rodzinne pamiątki i zdjęcia. Zarówno front, jak i półki witryny wykonane są z przezroczystego, hartowanego szkła. Zestawiając taką formę z oszklonym frontem możemy optycznie powiększyć małą i bardzo nieustawną szafkę do salonu, nadając jej przy tym nowoczesny charakter. Pojemna, łatwa w montażu i instalacji.Czas realizacji: 1-3 tygodni
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Front szafki wykonany jest z przezroczystego szkła hartowanego oraz olejowanego drewna dębowego. Korpus mebla wykonany jest z dębowej płyty laminowanej. 

Uchwyty z serii Tromso wykonane są ze srebrnego aluminium, a półki wytworzone są z szkła hartowanego.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Mebel zostaje przesłany w 1 paczce


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 105 / 50 / 27
Waga z opakowaniem 24 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 114/60/8Wymiary

Szafka wisząca ze szybą

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafka wisząca TROMSØ 03. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: