Szafka rtv TROMSØ 43

Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 139,00 PLN
1 450,00 PLN
Minimalistyczna, klasyczna szafka rtv wykonana z drewna dębowego oraz płyty laminowanej. Dostosowana do najpopularniejszych urządzeń elektronicznych tj. dekoder, konsola. Wyjątkowość szafki pozwoli na dostosowanie mebla do większości nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń.  

W zestawie TROMSØ znajdą Państwo również:
- komodę TROMSØ 10
- komodę TROMSØ 19 o dużej pojemności
- szafkę wiszącą TROMSØ 03
- półkę TROMSØ 25Informacje o produkcie


Minimalistyczna, drewniana szafka rtv Tromso 43. 
Front szafki wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, korpus mebla wykonany jest z płyty. W kolekcji Tromso uchwyty wykonane są ze srebrnego aluminium.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 45 / 200 / 42
Waga z opakowaniem 48 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, płyta hdf, aluminiumWymiary

szarka rtv 200 cm

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafka rtv TROMSØ 43. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: