Szafka RTV RARO 48

Kod: DRO48
Raro 48 to szafka pod telewizor, która idealnie wkompinuje się w każde wnętrze. Mebel wyposażony jest w drzwiczki drewniano-metalowe z obu stron oraz szeroką szufladę u dołu. Na środku została utworzona otwarta półka, która może pomieścić potrzebny sprzęt, jak dekoder, Blu-ray czy konsola. Całości charakteru dodają czarne, metalowe uchyty, które idealnie kontrastują ze złocistym kolorem dębu. Front szafki wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z płyty meblowej oklejanej obłogą dębową.
1 550,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Szafka RTV Raro 48 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego oraz płyty meblowej obklejanej dębową obłogą. Dodatek do drewna stanowi  wyoskiej jakości ciemne szkło.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 55 / 180 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Waga 54 kgWymiary

szafka RTV drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafka RTV RARO 48. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: