Szafka rtv pod telewizor ZURYCH 43

Kod: MDZH43
Szafka rtv pod telewizor ZURYCH 43. Szeroka, pojemna wykonana z drewna dębowego. Posiadająca dostatecznie dużo miejsca  na kolekcję gier, książek i dopasowaną przestrzeń na dekoder oraz konsole. Klasyczny materiał jakim jest dąb wkomponuje się w większość salonów. Wraz z witryną dębową Zurych 81 zapełni przestrzeń na tle białych ścian.Czas realizacji: do 2 tygodni
1 750,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Szafka rtv pod telewizor ZURYCH 43. Szeroka, pojemna wykonana z drewna dębowego. Posiadająca dostatecznie dużo miejsca  na kolekcję gier, książek i dopasowaną przestrzeń na dekoder oraz konsole. Klasyczny materiał jakim jest dąb wkomponuje się w większość salonów.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 57,5 / 180 / 40
Waga z opakowaniem 55 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana. Pozostałe elementy to aluminium i płyta hdf.Wymiary

rtv 180 cm

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafka rtv pod telewizor ZURYCH 43. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: