Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41

Kod: MDNI41
Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41. Wykonana z drewna dębowego. O charakterystycznym masywnym wyglądzie. Posiadająca dwie szuflady oraz przestrzeń na sprzęt elektroniczny. Minimalistyczna forma w nowczesnym wydaniu. Szafka NAPOLI to mebel, który cechuje smukła forma, użyteczność i łatwność aranżacji. Połączenie jasnych kolorów ścian z drewnem dębowym za każdym razem wywoła ekscytacje na twarzach domowników i gości. Zaprojektowana z myślą o potrzebach posiadania schowków i wygody w codzienym użytkowaniu, odpoczynku i zabawy z najbliższymi.

Wpasuje się idealnie z Witryną NAPOLI 30
1 200,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41. Wykonana z drewna dębowego. O charakterystycznym masywnym wyglądzie. Posiadająca dwie szuflady oraz przestrzeń na sprzęt elektroniczny. Niezwykła praktyczność. NAPOLI to pojemna szafka RTV. Pozwala pomieścić wszystkie potrzebne sprzęty, wyprowadzając ich kable przez specjalny otwór wykonany w plecach mebla.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 56 / 140 / 40
Waga z opakowaniem 27 kg 19 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 146/46/75   72.5/43/11Wymiary

szafka rtv z dwoma półkami max 140cm

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafka rtv na dębowych nogach NAPOLI 41. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: