Szafka RTV metalowo-drewniana King LOFT 01

Kod: KG01
1 699,99 PLN
Krótka szafka RTV z serii King LOFT wkomponuje się idealnie do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, loftowym oraz klasycznym. Front szafki wykonany jest z drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu osiąga złocisty kolor, natomiast korpus mebla wykonany jest z laminowanej płyty dębowej. Stelaż został stworzony za pomocą naszego autorskiego pomysłu - połączenia stali z czarnym konglomeratem, dzięki czemu mebel zyskuje smukły i minimalistyczny charakter.

Komoda RTV osiąga szerokość 130 cm, wysokość 54 cm oraz głębokość 40 cm. Mebel posiada 2 dębowe szuflady, za którymi można pomieścić książki, płyty oraz inne przedmioty. W górnej części mebla znajduje się długa wnęka przeznaczona na umieszczenie sprzętu audio, konosli lub dekodera. Wnęka osiąga wysokość 16 cm.

Wpasuje się idealnie z Witryną  LOFT 06


Czas realizacji: 2 do 10 dni roboczych
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus (blat i boki mebla) wykonany z laminowanej płyty dębowej Oak 5527
  • Profil wykonany z czarnej stali (profil 20 x 20) połączonej z czarnym konglomeratem


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu, wysyłany w 2 paczkach. 


Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 58,5 / 130 / 40
Waga z opakowaniem 46 kg
Materiały Lite drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, malowana stal + konglomerat, laminowana czarna płyta

Wymiary

szafka RTV King 01 wymiary

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafka RTV metalowo-drewniana King LOFT 01. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: